Wizyta w redakcji Kuriera Porannego

Dnia 22.01.08r część z naszych redaktorów udała się do budynku jednej z najczęściej czytanych gazet, czyli ,,Kuriera Porannego". Pojechaliśmy tam, gdyż chcieliśmy zobaczyć, jak wygląda praca prawdziwej redakcji i usłyszeć obiektywną opinię na temat naszej gazetki. Dowiedzieliśmy, co powinniśmy poprawić w naszej "Zszywce", aby była lepsza - porad udzielał profesjonalista więc tym bardziej będziemy się starać, aby ulepszyć naszą gazetkę. Na drugi dzień okazało się, że... "jesteśmy" w prawdziwej gazecie!

Po tej wizycie i po przeczytaniu artykułu wszystkie byłyśmy z siebie bardzo dumne.

Anna Ozorowska