Walentynki 2008

Dzień zakochanych już za nami. W naszej szkole minął on na kolorowo. Uczniowie tego dnia nie musieli przychodzić w strojach obowiązkowych (mundurkach), a mogli założyć ubranie w innym kolorze- tj. koszulki i spodnie w kolorze czerwonym lub w stroje zawierające elementy kojarzące się z dniem św. Walentego. W ten sposób sporo uczniów miało koszulki z serduszkami, czerwone spodnie i wiele innych elementów (wisiorków, spinek…) w kształcie serduszka. Ponad to uczniowie Samorządu Uczniowskiego tego dnia zorganizowali „Pocztę Walentynkowa”, dzięki której chłopcy i dziewczyny mogli przekazywać swoje walentynki (kartki, czekoladki, baloniki) wybranej osobie. To rozwiązanie jest świetne ponieważ osoby nieśmiałe lub chcące zrobić niespodziankę drugiej osobie chętnie korzystały z tej formy przekazywania prezentów. Chociaż raz tradycyjna forma przekazywania informacji wygrywa z SMS-ami i MMS-ami (choć nie wątpię, że tego dnia również komórki pracowały często). Pomyśleliśmy również o zapominalskich. Ktoś kto zapomniał o walentynce dla bliskiej osoby, mógł kupić drobiazg w sklepiku walentynkowym.

Walentynki 2008 - galeria