16 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Dnia 13 stycznia w całej Polsce odbył się 16 finał Orkiestry Świątecznej Pomocy. Uczniowie naszego gimnazjum, podobnie jak w latach ubiegłych, wzięli udział w tej szlachetnej akcji. 30 wolontariuszy zbierało fundusze na terenie Wasilkowa i Białegostoku. Darczyńcy wrzucali do puszek nie tylko polską walutę, ale i dolary amerykańskie, euro, funty brytyjskie i inne. Nasi wolontariusze mieli okazję się przekonać , że Polacy są wrażliwi i mają „ gorące serca”, gdyż nie mając przy sobie pieniędzy wrzucali złotą i srebrną biżuterię.

W sumie nasz sztab zebrał 16918 zł 23 gr 27 €, 14,25 $, 20 Ł , oraz złoty łańcuszek z krzyżykiem , srebrny łańcuszek z krzyżykiem, złote kolczyki, srebrną bransoletkę. Pieniądze tegorocznej kwesty SA przeznaczone na zakup sprzętu dla dzieci cierpiących na schorzenia laryngologiczne. Jesteśmy szczęśliwi, że mogliśmy im pomóc!

16 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - fotoreportaż

Sztab naszego gimnazjum przygotowujemy puszki do kwestowania kwestujemy w Wasilkowie
Białystok- sklep „Central” Białystok - Hortex Kwestujemy na przystankach autobusowych
Darczyńcy byli bardzo hojni W galerii „Biała” Kto nie miał pieniędzy wrzucał do puszek biżuterię