Dzień Patrona, Wigilie klasowe

21 grudnia 2007 obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Patrona - V rocznicę nadania szkole imienia ks. Wacława Rabczyńskiego i poświęcenia sztandaru. Z tej okazji o godzinie 8:00 odbyła się Msza Św. w intencji uczniów i pracowników szkoły, a po Mszy Św. uczniowie przedstawili krótką inscenizację - „Wspomnienie o Patronie”.

Tego dnia, z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, obchodziliśmy również wigilie klasowe. Każda klasa zorganizowała spotkanie wigilijne z opłatkiem i poczęstunkiem. Po spotkaniach wigilijnych uczniowie uczestniczyli w Jasełkach przygotowanych przez Teatr Szkolny.

Jasełka - Fotoreportaż