Otrzęsiny klas pierwszych!

Trzymając się naszej szkolnej tradycji, Samorząd Uczniowski i w tym roku zorganizował Otrzęsiny Klas Pierwszych. Zabawa przygotowana przez starszych kolegów i koleżanki, trwała trzy dni, przez które na konto uczestników zbierały się punkty za poszczególne konkurencje. Zadania dla klas pierwszych sprawdzały stopień zintegrowania klas.

2.10.07

We wtorek pierwszaki musiały przebrać się w nietypowe dla siebie stroje: dziewczyny, jako tancerki breakdance, chłopcy - baletniczki. W tym dniu było wesoło, zarówno uczestnikom konkurencji, jak i starszym uczniów. Większość, ku zadowoleniu nauczycieli i Samorządu, udowodniła, że umie się bawić i śmiać się z samych siebie.

3.10.07

Środa była dniem, w którym młodzież zabawiła się w małą kampanię wyborczą. Konkurencja polegała na jak największym rozreklamowaniu wylosowanej przez każdą z klas bajki Disney'a. W tym dniu na korytarzach zostały zamieszczone zabawne plakaty, kolorowe ulotki i transparenty.

4.10.07

W czwartek odbyło się decydujące starcie. Uczniowie byli wyluzowani i nastawieni na dobrą zabawę. Zorganizowaliśmy kilka konkurencji sprawdzających sprawność umysłową i fizyczną, spryt i umiejętność współpracy w grupie. Otrzęsiny wygrała klasa If! Pani Dyrektor pogratulowała wszystkim uczestnikom i wręczyła im ciekawe nagrody. A na podsumowanie zabawy, o godzinie 17:00 odbyła się...

Dyskoteka Otrzęsinowa!

Zdania na jej temat są podzielone, ale myślę, że większość jest „na tak”. Samorząd postarał się o DJ'a, który zapewnił nam świetną zabawę. Przez całą dyskotekę na parkiecie szaleliśmy przy rytmach dobrej muzyki. Około 20:00 musieliśmy zakończyć tańce i choć zmęczeni, to nadal pełni energii, rozejść się do domów.

Otrzęsiny klas pierwszych - fotoreportaż

klasa 1A z Kaczorem Donaldem klasa 1B i Pinokio klasa 1C z Myszką Mickey
klasa 1D i Kubuś Puchatek klasa 1E i Piotruś Pan Zwycięzcy Otrzęsin – klasa 1F i Król Lew
skład Jury podczas Otrzęsin konkurencja - Poemat Klasowy Poemat Klasowy