Zakończenie roku szkolnego 2016/2017 klas trzecich

Już za nami koniec roku szkolnego klas trzecich. O godzinie siedemnastej 22.06.2017 r. rozpoczęła się uroczystość pożegnania absolwentów naszego gimnazjum. Większą część uroczystości poświęcona była nagrodom za sukcesy w nauce. Po raz ostatni Justyna złożyła raport na ręce dyrektor szkoły. Również sztandar został przekazany młodszym kolegom i koleżankom. Czy żal opuszczać mury? Trochę tak, bo przez trzy lata zżyliśmy się ze sobą i wiele godzin przepracowaliśmy razem. Na zakończenie był krótki występ trzecioklasistów i wręczenie kwiatów. Wszystkim, którzy zdali z bardzo dobrymi wynikami gratulujemy i wszystkim absolwentom życzymy udanego startu w nowy, nieznany świat sukcesów i ambitnych planów.

Zespół kroniki i RP gimnazjum. /zdjęcia W. Poznański/