Piknik wyobraźni 2017

Zabawa i konkursy angażujące nie tylko mięśnie, ale również umysł to pomysł na aktywne spędzenie długiego weekend-u. Dzięki zaangażowaniu uczniów, nauczycieli oraz współpracy z Panem burmistrzem , dyrektor i kustoszem Świętej Wody ks. Alfredem odbył się piknik, którego celem było zebranie pieniążków na wyjazd uczniów naszego gimnazjum z „Odysei umysłów” na finał do USA. Kto był wie, że można było przejechać się bryczką, na koniu, zobaczyć ułanów na swoich koniach, podziwiać kozy, upiec kiełbaskę, wygrać różne drobne i cenne rzeczy, pobawić się w różne zabawy i sprawdzić się. Sami zobaczcie!