Egzaminy gimnazjalne

I już za nami najważniejszy egzamin kończący trzecią klasę gimnazjum. Jak było? To okaże się za ponad miesiąc, kiedy wyniki zostaną podane do oficjalnej wiadomości. Maraton obejmował trzy dni, w których uczniowie zdawali egzamin z przedmiotów humanistycznych, drugiego dnia matematyczno-przyrodniczych, a trzeciego język obcy. Czy był trudny? Na to pytanie uczniowie udzielali różnych odpowiedzi. Zazwyczaj było coś, z czym poradzili prawie wszyscy, ale i były dość trudne zadania, które przysporzyły problemy. Oto kilka zdjęć tuż przed egzaminami. Wszystkie formalności zostały dopełnione. Nie było zaskakujących niespodzianek.