Dzień otwarty 2017

Już po raz kolejny w terminie wiosennym odbył się „Dzień otwarty”, na który zostali zaproszeni uczniowie i rodzice ze szkoły podstawowej w celu zapoznania się z ofertą naszej placówki. W tym roku gościliśmy szczególnie dzieci z klas trzecich i szustych, które mają przyjść do nas w następnym roku szkolnym. Spotkanie z rodzicami miało rozwiać wszelkie wątpliwości na tematy kontrowersyjne i jeszcze nie znane z powodu już realizowanej reformy oświaty i wygaszania gimnazjów. Dyrektor gimnazjum, a w przyszłości szkoły podstawowej spotkała się z rodzicami w sali gimnastycznej, gdzie odbyła się prezentacja szkoły. Przyszli uczniowie mogli zwiedzić sale i wziąć udział w konkursie z paszportem. Mamy nadzieję, że większość rodziców otrzymała odpowiedź na nurtujące ich pytania, a dzieciom spodobała się szkoła i uczniowie starszych klas, którzy z wyrozumiałością patrzyli na młodszych kolegów. Do zobaczenia za pół roku!