Powiatowy Konkurs Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”

Od kilku lat najaktywniejsi wolontariusze naszego gimnazjum nominowani są do Powiatowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”. Jego celem jest promowanie pozytywnych zachowań, postaw oraz upowszechnianie młodzieżowego wolontariatu.

W dniu 9 marca w Starostwie Powiatowym w Białymstoku odbyły się eliminacje do „Ośmiu Wspaniałych”. W tym roku szkolnym opiekunowie szkolnego klubu wolontariatu „Samarytanin” i Samorządu Uczniowskiego rekomendowali trzy uczennice z klas III-Darię Stasiełuk, Olę Popławską i Weronikę Żukowską. Dziewczyny uczestniczyły we wszystkich akcjach wolontariatu, SU, to świetne koleżanki, dobre uczennice. Zawsze są gotowe, aby poświęcić swój czas, pomagając innym.

Komisja, po zapoznaniu się z rekomendacjami i wysłuchaniu wolontariuszy, wyłoniła 8 wspaniałych. Cieszymy się, że wśród nich znalazła się Daria Stasiełuk, uczennica klasy IIIa. Serdecznie gratulujemy.