Eliminacje strzeleckie do XI Gimnazjady Strzeleckiej

31 stycznia na strzelnicy sportowej UKS Kaliber w Białymstoku nasi uczniowie w liczbie 9 dziewczyn i 9 chłopców uczestniczyli w eliminacjach strzeleckich na etapie szkolnym do XI Gimnazjady Strzeleckiej. W zawodach strefowych 10 lutego naszą szkołę w drużynie pań będą reprezentować; Paulina, Zuzanna i Urszula. Męski team to; Piotr, Kacper i Kamil. Życzymy powodzenia i wysokich wyników.

Uczestnicy etapu szkolnego do IX Gimnazjady Strzeleckiej 31.01.2017r. Instruktarz na strzelnicy Alicja w akcji
Paulina, Daria i Zuzanna w akcji. Mocny strzał