Bal VIP-a

W tym roku na balu VIP-a spotkały się osoby wyróżnione za pół roku nauki i działań na rzecz innych ludzi i szkoły. Zabawa była wyśmienita, oczywiście nie mogło się obejść bez „belgijki”. Uczniowie z samorządu przygotowali niezłą muzykę, konkursy i salę. Dzięki rodzicom również, którzy opiekowali się i przygotowali posiłek, żeby nikt nie osłabł w trakcie zabawy. Pizza i lody to już stały punkt balu. Sami zobaczcie jak bawili się uczniowie!

A przed nami ferie i czas odpoczynku. Wszystkim życzymy udanego wypoczynku i przypominamy, że można go spędzić aktywnie w szkole na sali gimnastycznej. Pamiętajcie również o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. /zespół kroniki/