Apel podsumowujący pierwszy semestr

I już za nami pierwszy semestr. Właśnie w ostatni piątek na hali sportowej odbyło się podliczenie sukcesów po półrocznej nauce. Jedni mają się czym chwalić inni jeszcze muszą trochę popracować. Duża grupa uczniów dostała najważniejsze wyróżnienie w postaci dyplomu i gratyfikacji finansowej, która na pewno przyda się na ferie zimowe. Dwie uczennice uzyskały najwyższe średnie 6,00 co świadczy, że dla chcącego nić nie jest trudne do osiągnięcia. Wyróżnieni uczniowie, nie tylko za osiągnięcia w nauce, ale również w innych dziedzinach otrzymali bilety na Bal VIP-a. To już w najbliższą sobotę.