WOŚP 2017

W tym roku również nasi uczniowie brali udział w akcji zbiórki funduszy na rzecz pomocy tym najmłodszym jak i starszych. W akcji wzięło udział kilkadziesiąt osób, które w trudnych warunkach kwestowali na ulicach Wasilkowa i Białegostoku. Dzięki opiece Pań: Justyny Jegierskiej, Agnieszki Januszewskiej oraz Pana Stanisławskiego wszystko zostało dopięte na ostatni guzik i odbyło się bez nieprzewidzianych niespodzianek. Było bezpiecznie i sprawnie. W tym roku ponownie udało się pobić rekord i zebrać ponad 28 tyś. złotych. Odbyła się również licytacja przedmiotów i gadżetów przesłanych do naszego biura. Oto kilka zdjęć, sami zobaczcie.