12.12.2016 Dzień soków owocowo-warzywnych

Ostatnio coraz bardziej popularne stają się wyciskane soki warzywne i owocowe. Po pierwsze dlatego, że rośnie świadomość wpływu zdrowego odżywiania na nasze zdrowie i samopoczucie. Po drugie coraz łatwiej kupić sprzęt niezbędny do przygotowania soku. Taką sokowirówkę w trosce o zdrowie uczniów zakupiła nasza Pani dyrektor. W ramach projektu „ Żyj smacznie i zdrowo” w ubiegłym tygodniu młodzież naszej szkoły miała okazję skosztować świeżych soków marchwiowo-jabłkowych przygotowanych przez uczennice klas drugich.

Składamy serdeczne podziękowania mamie uczennicy klasy 3a Pani Kuleszyńskiej za podarowanie „worka witamin” w formie marchewki!