Maraton Pisania Listów Amnesty International

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się dzisiaj do akcji pt. "Maraton Pisania Listów Amnesty International". W Polsce organizowanej po raz szesnasty, a w naszej szkole po raz drugi. W dniu 9 grudnia w obronie praw człowieka pisali urzędnicy i petenci Urzędu Miejskiego w Wasilkowie, użytkownicy Miejskiej Biblioteki oraz oczywiście uczniowie i nauczyciele. Broniliśmy praw tureckiej dziennikarki Keren Keskin oraz prześladowanych dzieci z Malawi, dotkniętych albinizmem. Mamy nadzieję, że tysiące takich akcji jak nasza sprawią, że świat stanie się odrobinę lepszy!