Narodowe Święto Niepodległości

W tym tygodniu nasza szkoła stała się biało-czerwona. Uczciliśmy Święto Niepodległości oprawą szkolnych korytarzy. Na drzwiach sal lekcyjnych zawisły cytaty o treści patriotycznej, a na holu stworzona została wystawa poświęcona ojcom polskiej niepodległości. Można było również zjeść patriotyczne ciastko, wziąć udział w konkursie kotylionów lub zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie tworząc biało-czerwoną flagę. Ciesząc się niepodległością naszego kraju nie zapominajmy o bohaterach, którzy o wolność dla nas wszystkich walczyli i za nią ginęli. Cześć ich pamięci!