Sprzątanie cmentarza w Wasilkowie

Już za nami Dzień Wszystkich Świętych i Zadusznych. Miło jest przejść się po starannie sprzątniętym cmentarzu w Wasilkowie. Podobnie jak rok temu uczniowie klas drugich i pierwszych mieli okazję włożyć swój udział w zadbaniu o pomnik i historię naszej miejscowości. Sprzątanie zostało rozdzielone na kilka klas i dzięki temu ważniejsze miejsca na cmentarzu zostały uprzątnięte z liści oraz doprowadzone do porządku groby-między innymi grób naszego patrona ks. Wacława Rabczańskiego. Za zaangażowanie dziękujemy wszystkim, którzy pojawili się na cmentarzu i pomogli w sprzątaniu.