Dzień Edukacji Narodowej

W piątek obchodzony jest Dzień nauczyciela i jak co roku odbywają się uroczystości, a uczniowie w tym dniu bardziej zwracają uwagę na pracę pedagogów i zaangażowanie w wychowanie młodzieży w naszym gimnazjum. Tym razem Samorząd Uczniowski przygotował specjalny występ w przed dzień tych uroczystości. To było podziękowanie wszystkim pracownikom oświaty tym dydaktycznym i nie dydaktycznym za wkład w rozwój uczniów i naszej placówki. Trzech nauczycieli zostało wyróżnionych przez burmistrza Wasilkowa specjalnymi dyplomami tj.: Katarzyna Kondratowicz, Jerzy Zielonko i Tomasz Czech. Wszystkim gratulujemy i jeszcze raz składamy najserdeczniejsze życzenia z okazji Waszego święta.