Wyróżnienie w konkursie Inicjatywa Społeczna Roku 2015

W dniu 14 września Wojewoda Podlaski przyznał wyróżnienie inicjatywie stworzenia muralu poświęconego powstaniu styczniowemu na przystanku autobusowym w Nowodworcach. Naszym zdaniem jest to doskonały przykład lokalnej aktywności i międzysektorowej współpracy. Dzięki współpracy Gimnazjum im. ks. Wacława Rabczyńskiego, Fundacji Otwartej Edukacji, Stowarzyszenia Wizna 1939, Firmy Unicell Poland, Burmistrza Wasilkowa i nieocenionego Rafała Roskowińskiego powstał mural historyczny, który zdobi okolicę i edukuje mieszkańców. A co najważniejsze nawiązana współpraca owocuje kolejnymi artystycznymi realizacjami. Wszystkim zaangażowanym w jego stworzenie serdecznie gratulujemy!