Ślubowanie klas pierwszych.

8 września odbyło się w naszym gimnazjum ślubowanie klas pierwszych. Na uroczystość zostali zaproszeni rodzice, burmistrz Wasilkowa oraz uczniowie innych klas, którzy byli świadkami pasowania pierwszaków na uczniów naszej szkoły. Oczywiście najważniejsi byli uczniowie pierwszych klas, którzy przyszli na galowo. Po uroczystości rodzice wraz z dziećmi mieli okazję spotkać się na zebraniach organizacyjnych wraz z wychowawcą. Pierwsze wrażenia z pobytu w naszej szkole uczniów i rodziców są pozytywne i pełne nadziei, że wszystko będzie fajnie i każdy zaaklimatyzuje się w nowym otoczeniu i w nowej sytuacji. Wszystkim pierwszakom gratulujemy i zapraszamy na otrzęsiny już na początku października.