Pożegnanie

W tym roku szkolnym niestety rozstajemy się z Panią Dyrektor Barbarą Borkowską i Wice Dyrektor Panią Haliną Nikitiouk. Przez tak wiele lat towarzyszyły nam i nakreślały wizję naszego Gimnazjum. Udało się to na pewno zrobić w doskonały sposób dzięki ich wymaganiom stawianym ponad przeciętność i konsekwentność. Owszem czasami było trudno i zajmowało to wiele czasu, ale rezultaty dzisiaj możemy oglądać w całym kraju. Gdzie się nie pojawimy na szkoleniach czy kursach jeżeli pada nazwa naszego gimnazjum nie trzeba komentować bo wszyscy o nim słyszeli i wiedzą, że jest jednym z najlepszych na Podlasiu i jednym z najbardziej nowoczesnych. Za to wszystko pragniemy jeszcze raz podziękować i życzyć Paniom wielu przyjemnych chwil, nowych wyzwań i satysfakcji z dobrze spełnionej służby jaką jest pełnienie funkcji Dyrektora. Dziękujemy!!!