Słoneczny festyn

W sobotę 11 czerwca 2016 roku odbył się Piknik Rodzinny w „Słonecznym Przedszkolu” przy ul. Polnej. Kilka wolontariuszek z naszego gimnazjum, G. Żynel, G. Szczuka, A. Popławska, M. Ignatowska, A. Pietrowcow, wyraziło chęć pomocy w zorganizowaniu atrakcji dla najmłodszych. Od chwili rozpoczęcia festynu, miałyśmy pełne ręce roboty. Zajmowałyśmy się głównie malowaniem twarzy. Miałyśmy realizować najróżniejsze pomysły naszych małych klientów. Nie obyło się bez najpopularniejszych postaci z bajek: Elsa, Myszki Mini lub Spider Mana. Niektóre dzieci miały jednak własne pomysły na ozdobienie swojej twarzy. Najbardziej zaskoczyła nas dziewczynka, która zażyczyła sobie charakteryzację na wilka. Po jakimś czasie, gdy byłyśmy już głodne, dostałyśmy talony na ciasto i obiad. Była to nagroda za bardzo absorbujące zajęcie. Mimo niezbyt dobrej pogody, dzień z maluchami spędziłyśmy miło i z wielka przyjemnością powtórzymy to za rok.