VIII Szkolny Konkurs Informatyczny

31 maja po raz ósmy odbył się Szkolny Konkurs Informatyczny o tytuł Mistrza Informatyki 2016.

Turniej składał się z czterech etapów: trzech drużynowych i jednego indywidualnego. Uczniowie dobierali się w grupy 4 – osobowe, by zmierzyć się z zadaniami z zakresu technologii informatycznej.

Do konkursu przystąpiło 70 uczniów. Do finału przeszły 2 drużyny, czyli 8 najlepszych uczniów. Mistrzem Informatyki został Mateusz Oszmian, któremu Bank Polskiej Spółdzielczości S.A. Oddział w Wasilkowie ufundował nagrodę główną. Wicemistrzami zostali ex aequo Magdalena Radziszewska i Filip Malinowski.

Wszystkich uczestników konkursu Rada Rodziców poczęstowała pączkami.

Gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy uczestnikom i zapraszamy za rok.