Wizyta studentki z Wietnamu

W dniach 16-20 maja 2016 roku zajęcia języka angielskiego w naszym gimnazjum prowadziła 24-letnia studentka z Wietnamu – Ngoc Quy Thi Nguyen. Quy studuje ekonomię na uniwerytecie w Singapurze i jej pasją są podróże oraz udzielanie się w wolontariacie i stąd właśnie pojawił się pomysł na wymianę w ramach organizacji AISEC. Quy opowiadała naszym gimnazjalistom o kulturze, jedzeniu, zwyczajach i historii Wietnamu, ale również uczestniczyli w grach i zabawach przygotowanych przez nią. Uczniowie mogli poćwiczyć konwersacje w języku angielskim oraz zindentyfikować swoje mocne strony i słabości, nad którymi chcieliby pracować.