Projekt czytelniczy klasy IIIa

Dnia 12 kwietnia klasa III a zaprezentowała swój projekt czytelniczy. Przedstawienie było oparte na fabule programu „Postaw na milion” z przekształconą nazwą „Postaw na książkę”. Zawodnikami byli „głupia blondynka” oraz typowy „kujon”. Pytania w konkursie były oczywiście związane z literaturą. Kluczowym elementem projektu były także reklamy, które były świetną promocją książek oraz czytania. Cały program oglądała polska rodzinka, dzięki czemu widzowie mogli poczuć się tak, jakby byli częścią przedstawienia. Komentarze oceniających nas osób były pozytywne. Potwierdziły nasze założenia, że pomysł przygotowania programu „Postaw na książkę” był ciekawy i oryginalny.