Projekt czytelniczy klasy IIe

15 kwietnia odbyła się prezentacja projektu czytelniczego klasy IIe. Tego dnia wszyscy od rana byliśmy podekscytowani tym, co miało odbyć się o godzinie 11.35 czyli w trakcie naszych zajęć historii. W czasie pierwszej lekcji dwie przedstawicielki naszej klasy przeszły się po salach lekcyjnych, aby przypomnieć innym gimnazjalistom o naszym wystąpieniu.

Gdy wszyscy goście wraz z Panią Dyrektor zgromadzili się w sali nr 11, rozpoczęliśmy przedstawienie projektu. Pokazaliśmy 12 cytatów, zrobiliśmy quiz na temat bajek i pokazaliśmy nasze hasło. Jurorom oraz zgromadzonej kadrze pokaz bardzo się podobał i dostaliśmy ogromne brawa. Cieszymy się, że docenili naszą pracę i z niecierpliwością czekamy na następne wspólne występy!

Klasa 2e