Szkolenie dla nauczycieli MBTi

W ostatni weekend kwietnia grono nauczycieli z naszego gimnazjum przeszło szkolenie dotyczące „Komunikacji i współpracy w oparciu o typologię osobowości MBTi”. To szkolenie pomagające w określaniu osobowości i wykorzystaniu tego do podnoszenia jakości pracy. Dzięki niemu mogliśmy zrozumieć, że każdy z nas jest inny pod względem genetycznego typu osobowości, oraz to, że uwarunkowania jej są podstawą wydajniejszego uczenia się jak i późniejszego wyboru drogi kariery zawodowej. Dzięki temu będziemy łatwiej docierać do uczniów wiedząc, że reprezentują konkretny typ osobowości i przełoży się to na znacznie lepsze efekty naszej pracy.