Giełda zawodów 2016

Jak co roku w naszej szkole odbywa się „giełda zawodów”, na którą zapraszani są uczniowie różnych szkół ponadgimnazjalnych z Białegostoku w celu zapoznania naszych uczniów z ofertą edukacyjną. Na sali gimnastycznej brakowało wręcz miejsca na poruszanie się. Stoiska odwiedzali nie tylko uczniowie klas trzecich, ale również byli chętni do zapoznania się z ofertą klasy drugie i pierwsze. Co ciekawego było w tym roku? Można było zrobić piórnik z drewna, rozebrać silnik samochodowy pod okiem fachowców, a nawet zrobić sobie całkiem niezłą fryzurkę. Sami zobaczcie.