25. Ogólnopolski Finał Odysei Umysłu

W dniach 2-3 kwietnia 2016 roku w Pomorskim Parku Naukowo-Technicznym oraz w hali Gdynia Arena odbył się 25. Ogólnopolski Finał konkursu twórczego myślenia, czyli Odysei Umysłu. Gimnazjum w Wasilkowie było reprezentowane przez dwie drużyny, które dały popis swoich umiejętności szybkiego i kreatywnego rozwiązywania problemów spontanicznych oraz wystawiły niezwykłe przedstawienia będące realizacją problemów długoterminowych „Połów pełen pomysłów” oraz „Bajka masowego rażenia”. Drużyny były dzielnie wspierane przez swoich kolegów i koleżanki z Gimnazjum. Wszyscy przeżyli świetną przygodę i wspaniale się bawili.

Wyjazd uczniów był możliwy dzięki finansowemu wsparciu władz gminy za co serdecznie dziękujemy!