Szkolny dzień talentów 2016

W tym roku szkolnym pierwszy dzień kwietnia minął pod znakiem pokazu mody i różnych talentów. Samorząd szkolny zaproponował klasom projekt polegający na przygotowaniu scenek i pokazu mody z różnych epok. Jak widzimy na zdjęciach pomysłów nie brakowało, a i sposobów na ukazanie ich gwarantowało, że nie powtórzyły się. Oczywiście oceniano pod względem różnych kryteriów, a w komisji pojawili się również uczniowie. Przerwy między oceną i przygotowaniem kolejnych występów urozmaicały występy uczniów ochotników. Ale do odważnych świat należy i zademonstrowanie własnego talentu też wymaga talentu i odwagi, ale przede wszystkim oswojenia się ze stresem na scenie. Tym razem pierwsze miejsca wśród klas pierwszych , drugich i trzecich zdobyły klasy z literką A. Nagrodą dla nich jest wyjazd do Jumper Parku. Wszystkim gratulujemy pomysłów i odwagi pokazania się na scenie.