Gimnazjada powiatu białostockiego w siatkówce. Supraśl 9 i 12.11.2015

Po raz drugi zespół z piłki siatkowej chłopców oraz pierwszy dziewczyn z naszego gimnazjum, wzięły udział w gimnazjadzie powiatu białostockiego. Turnieje odbywały sie w ZSS w Supraślu w dwóch terminach.

Najpierw 9.11.2015 odbyła się gimnazjada dziewczyn, które zajeły 5 miejsce. Trenerem grupy jest Pan Dariusz Ilczuk , który stara się przekazać jak najwięcej umiejętności w piłce siatkowej.

Klasyfikacja szkół:

1. Tykocin

2. Kleosin

3. Czarna Białostocka

4. Dobrzyniewo Duże

5. Łapy i Wasilków

6. Supraśl

W dniu 12.11.2015 odbył się turniej piłki siatkowej chłopców, którzy pod opieką trenera Pana Dariusza Ilczuka zajął 4 miejsce. Chłopcy bardzo dzielnie grali i do ostatniej minuty grali , bez żadnych przeszkód.

Klasyfikacja szkół:

1. Tykocin

2. Supraśl

3. Czarna Białostocka

4. Wasilków

5. Kleosin

6. Zawady

Trzy najlepsze zespoły zostały nagrodzone pucharami , a pozostałe otrzymały gratulacje i wyróżnienia.