Bal VIP-a 2016

Jak co roku pierwszy semestr kończy impreza „Bal VIP-a”. Zaproszenie na niego mógł zdobyć każdy, kto miał wysokie wyniki w nauce lub dokonał postępu w nauce. Oczywiście była dobra zabawa i wiele atrakcji. Dzięki rodzicom i SU uczniowie bawili się przy muzyce DJ-a, a w trakcie zabawy była serwowana pizza oraz lody. Pod koniec było również losowanie kuponów. Można było w nich wygrać różne atrakcje w postaci zwolnienia z pytania, dzień asystenta itp. To wszystko trwało aż do 22.00. Jak nie wierzycie to sami zobaczcie. Oto kilka zdjęć z tej zabawy.