Apel podsumowujący pierwszy semestr 2015/2016

Za nami pierwszy semestr nauki. Dzięki wysokim wynikom uczniów średnia klasy była najwyższa jak do tej pory uzyskano w naszej szkole, tj. 4,4. Mamy również powód do dumy, ponieważ dwójka uczniów otrzymała stypendium Marszałka Województwa Podlaskiego.

W tym półroczu wyróżniono prawie czterdzieści osób stypendiami, czyli uczniowie dostali nagrody pienieżne za bardzo wysokie wyniki i osiągnięcia. Ponad czterdzieści osób odebrało dyplomy za 100% frekwencję, co miało również wpływ na wysokie wyniki w nauce. Wszystkim wyróżnionym gratulujemy, a tym, którym nie udało się życzymy powodzenia w drugim semestrze po feriach.