Rada pedagogiczna z udziałem uczniów

W ostatnim tygodniu nauki, tuż przed feriami zimowymi, odbyła się w naszym gimnazjum dosyć nietypowa Rada Pedagogiczna z udziałem uczniów i przedstawiciela Rady Rodziców tj. Pana Janusza Szerenosa. Uczniowie z SU przedstawili raport z działalności tej organizacji szkolnej, a Pan Szerenos z działalności RR. Uczniowie mogli naocznie zobaczyć, na czym polega zebranie nauczycieli, oraz jakie sprawy porusza się na takich spotkaniach. Może niektórzy byli skrępowani na początku, ale potem już odważnie wsłuchiwali się w obrady i uczestniczyli w nich.

Wyniki nauki za pierwszy semestr zatwierdzone co oznacza, że niedługo ferie. Oczywiście przed nami jeszcze Bal VIP-a, który odbędzie się w piątek (22.01.2016) i już można wybierać się na wyprawy. Ci którzy zostaną w Wasilkowie zachęcamy do aktywnych sposobów spędzania wolnego czasu i korzystania z hali sportowej w Gimnazjum.