Wigilie klasowe

Po przedstawieniu jasełkowym odbyły się wigilie klasowe oraz zorganizowane przez Radę Pedagogiczną spotkanie opłatkowe. Wszyscy mieli okazję podzielić się opłatkiem i złożyć życzenia płynące z głębi serca. Zostały przygotowane przepiękne stoły i potrawy. Wigilijne spotkania były okazją do refleksji nad nadchodzącymi świętami Bożego Narodzenia i wymiany prezentów. Nauczyciele zaś w ten szczególny czas pożegnali, odchodzącą na emeryturę, Panią Malinowską, która pracowała w naszym gimnazjum już od wielu lat.

W ten szczególny czas redakcja kroniki składa wszystkim uczniom i nauczycielom najserdeczniejsze życzenia spokojnych i radosnych świąt, mnóstwa życzliwości i rodzinnej atmosfery, a na nowy rok jeszcze bardziej udanych dni i osiągnięcia celów, których nie udało się zrealizować w 2015 roku.

/redaktorzy: Wojciech Poznański, Beata Rusel/