Nasi wolontariusze pomogą cierpiącym dzieciom

W dn. 24.11.2015 r pani Agnieszka Gieros , mama Huberta z klasy 3 E, poprowadziła warsztat tworzenia ozdób świątecznych. 16 dziewcząt pod jej bacznym okiem , późnym popołudniem po lekcjach, wyczarowywało piękne ozdoby. Prace zasilą kiermasz świąteczny Fundacji „Pomóż Im” na rzecz Dzieci z Chorobami Nowotworowymi i Hospicjum dla Dzieci w Białymstoku. Obecnie pomaga nam pani Iza Daniewska – co wtorek w ramach koła plastycznego – powstają kolejne cudeńka. Bardzo dziękujemy obu Paniom! Ostatnie spotkanie 15.12.2015 r . Chcesz pomóc – działaj!

X