Maraton Pisania Listów w Wasilkowie

W dniu 12 grudnia w naszej szkole odbył się Maraton Pisania Listów Amnesty International. Z wielu powodów warto było przyjść do naszego gimnazjum. Wystarczyło napisać list, by w geście solidarności stanąć w obronie krzywdzonych ludzi na całym świecie. Była również okazja spotkania się z podróżnikiem Panem Krzysztofem Suchowierskim, który m.in. w temperaturze sięgającej -50 stopni przemierzał na rowerze syberyjską Jakucję. Dodatkowymi atrakcjami wieczoru była możliwość przygotowania i skonsumowania tradycyjnych specjałów kuchni czeczeńskiej (manty) i ukraińskiej (czebureki). Wszystkim współorganizującym wczorajszy wieczór i uczestnikom serdecznie dziękujemy i gratulujemy!!!