Noc Odysei Umysłu

Na zaproszenie Zespołu Szkół Społecznych nr 3 Białostockiego Towarzystwa Oświatowego nasi uczniowie biorący udział w tegorocznej Odysei Umysłu zostali spędzili całą noc kreatywnie rozwiązując problemy, twórczo myśląc i bawiąc się w szalone gry w ramach projektu Kreatywne Podlasie.

Rozpoczęliśmy zabawami integracyjnymi, gdyż cała impreza miała na celu poznaniu się drużyn podlaskich Odyseuszy. Uczniowie uczyli się współpracować z nowopoznanymi kolegami, pracowali w grupie i rozwiązywali odysejowe problemy spontaniczne i długoterminowe. Celem spotkania było również wspieranie się drużyn z Podlasia.

W spotkaniu nasi uczniowie uczestniczyli pod opieką trenerów Izabeli Danilewskiej, Agnieszki Polak i Sylwestra Woś.