Dyskoteka Andrzejkowa 2015

To już koniec hucznych zabaw. Ostatnia w tym roku dyskoteka, która odbyła się w ten piątek kończy okres zabaw w roku 2015. Impreza Andrzejkowa została zorganizowana przez uczniów i opiekunów Samorządu Uczniowskiego naszego gimnazjum. Kto nie był niech żałuje. Podczas zabawy uczniowie mogli wziąć udział we wróżbach, zabawach grupowych jak i samodzielnych, oraz potańczyć. Jak co roku było lanie wosku i wróżenie z kart. Zabawa trwała prawie do godziny 22-giej. W tym roku królowały przebrania lżejsze i kolorowe. Uczestnicy malowali twarze w różne motywy. Pan Woś również w tym roku przemalował twarz. Oto kilka zdjęć.