Gimbazjada Grupy Południowej w Indywidualnych Biegach Przełajowych

23 września 2015 roku w Supraślu odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Tego dnia dopisała nam słoneczna pogoda. Nasze Gimnazjum reprezentowała ekipa składająca się z 14 dziewcząt klas 1,2,3 : Matyszewska Karina, Pęza Urszula, Piech Joanna, Radecka Alicja, Doroszczyk Sabina, Pachciarek Agata, Piotrowska Gabriela, Koc Julia, Kownacka Julia, Matejczyk Dominika, Nazarkiewicz Alicja, Iwanicka Daria, Michalska Paulina, Rusiłowicz Sandra. Wszystkie miały do pokonania dystans 1000m w kategorii klas 1,2,3. 18 pierwszych z każdej kategorii przechodziło dalej, czyli do Gimnazjady Grupy Południowej w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Z naszej szkoły zakwalifikowało się 5 lekkoatletek : Pachciarek Agata - 3 miejsce brązowy medal, Piech Joanna - 5 miejsce ,Pęza Urszula - 8 miejsce, Radecka Alicja -9 miejsce, Nazarkiewicz Alicja -16 miejsce. Gimnazjum jako drużyna zajęło 4 miejsce. Wszystkim dziewczętom gratuluję , spisały się znakomicie.