Gruzja bliżej nas

W minionym tygodniu gościliśmy w naszej szkole delegację z Gruzji. W ramach wymiany międzynarodowej przyjechali do nas uczniowie wraz z opiekunami, aby zobaczyć jak my uczymy się i żyjemy. Gruzińscy uczniowie zamieszkali w domach swoich kolegów i koleżanek. W ciągu, tygodnia dzięki staraniom organizatorów (Agnieszki Polak, Mariusza Sokołowskiego, Urszuli Konińskiej…) Gruzini mogli poznać naszą kulturę i zwyczaje, okolice Wasilkowa i zwiedzić najważniejsze miejsca Podlasia. Byli również w naszej szkole. Wspólnie spędzony czas upłynął szybko i już w poniedziałek pożegnaliśmy ich na uroczystym spotkaniu. Oto kilka zdjęć z ich pobytu u nas.