Piknik rodzinny 2015

Po raz kolejny w tym roku przy współpracy rodziców, uczniów i Samorządu Uczniowskiego naszego Gimnazjum mogliśmy uczestniczyć w spotkaniu nauczycieli z uczniami i ich rodzicami. Klasy przygotowały stoiska z daniami wykonanymi własnoręcznie, gdzie każdy mógł spróbować kuchni regionalnej, na słodko i różnych sałatek i owoców. Był również gril. Niestety ze względu na pogodę piknik odbył się na hali. Ale i tam wszyscy pomieścili się i mogli uczestniczyć w różnego rodzaju konkursach: na przebranie za świteziankę, jazda na byku, najlepiej wykonany wianek. Była jak co roku rywalizacja w dwa ognie, w której tym razem zwyciężyli uczniowie. Nauczyciele zajęli drugie miejsce, trzecie drużyna strażacka, a czwarte rodzice. Na koniec odbyły się pokazy tańca z ogniami i dyskoteka. Kto nie był niech żałuje!