Akcja „Mural 2015”

W ostatnim tygodniu uczniowie naszej szkoły wraz z artystą wykonali na ścianach przystanku przy drodze na Supraśl graffiti, którego tematem przewodnim było Powstanie Styczniowe. Przystanek położony jest na historycznym szlaku tego powstania. Uczniowie mieli okazję zapoznać się nie tylko z historią, ale również mogli nauczyć się wykonywania graffiti specjalną techniką. Dzięki działaniom Pana Mariusza Sokołowskiego, Burmistrza Wasilkowa i grafika (który przyjechał z Warszawy) cała akcja zakończyła się sukcesem. Oto kilka zdjęć z procesu powstawania rysunku i końcowy efekt.