Przemówienia klasy 3 E

Każdego roku trzecioklasiści w naszym gimnazjum piszą oraz wygłaszają przy mównicy przemówienia. W tym roku spotkało to klasę 3 E, której udało się zaskoczyć swoją polonistkę Dorotę Moniuszko-Puczyńską. Klasa bardzo poważnie podeszła do tematu i stworzyła swoje przemówienia na tematy pojawiające się w mediach. Było m.in. o wadze historii, uzależnieniu od komputera i internetu, testowaniu kosmetyków na zwierzętach oraz homoseksualizmie. Uczniowie bardzo emocjonująco wygłaszali swoje mowy, podpierali swoje argumenty cytatami i rysami historycznymi, za co byli nagradzani brawami.