Co z tych śmieci można zrobić?

W piątek uczniowie klasy pierwszej mieli okazję uczestniczyć w projekcie związanym z wykorzystanie użytkowym odpadów. Każdy wykonywał coś, co można wykorzystać w życiu codziennym. Najczęściej używanym materiałem była butelka PET. Pod kierownictwem pani prowadzącej powstawały niesamowite rzeczy i przedmioty codziennego użytku. Sami zobaczcie!

To tylko początek akcji. Po wakacjach każdy będzie mógł wziąć udział w konkursie, który odbywa się już od trzech lat. Wszystkie osoby zapraszamy do niego. Jeżeli masz pomysł co zrobić z niepotrzebnego materiału (który wyrzucamy), a użytecznego w życiu zgłoś się do Pani Danilewskiej lub Pana Poznańskiego. Masz czas na wakacjach? Pomyśl o tym, a nagrody są w zasięgu Ciebie.