Wizytacja księdza biskupa.

W zeszłym tygodniu miała miejsce w naszej szkole wizyta księdza biskupa Henryka Ciereszko. Co kilka lat przełożony naszej archidiecezji białostockiej składa wizytę w naszej parafii i instytucjach. Ksiądz biskup zobaczył jak funkcjonuje nasze gimnazjum. Uczniowie zaprosili go na występ szkolnego teatru. Razem z uczniami obejrzeliśmy przedstawienie o problemach współczesnej młodzieży. Biskup zwrócił się do gimnazjalistów ze słowami podziwu i dalszych sukcesów w pracy w szkole, oraz zobaczył jak pracuję uczniowie na co dzień.