3D zawładnęła strzelnicą!

29 kwietnia 2015 r. my, klasa 3D, wraz ze swoją wychowawczynią wybraliśmy się na strzelnicę. Przejazd odkładaliśmy od drugiej klasy, ale w końcu doszedł on do skutku, a to dzięki zdobyciu 1. miejsca podczas szkolnego konkursu z okazji pierwszego dnia wiosny. Strzelnica, której największą fanką jest Pani Justyna Jezierska - nasza wychowawczyni - wydała się o wiele ciekawszą rozrywką niż się spodziewaliśmy. Wydawałoby się, że w strzelaniu do nieruchomego celu nie ma nic nadzwyczajnego… Jednak... Emocje podczas oddawaniu kolejnych strzałów były nie do opisania. Zaskoczyły nas nasze naprawdę świetne wyniki! Nikt aż tak dobrego rezultatu się nie spodziewał. Oprócz świetnej zabawy, ćwiczyliśmy naszą koncentrację, wytrwałość, a nawet mięśnie! Wiatrówki były naprawdę ciężkie. Podsumowując, ‘’lepszego cela’’ miały dziewczyny.. więc.. Strzeżcie się!!:)

Kilka zdjęć z wypadu: