Nocka w bibliotece 2015

Maj to miesiąc, kiedy z ochotą uczestniczymy w „Nocy w bibliotece”

Dwudziestego dziewiątego maja przybyliśmy wieczorem do biblioteki szkolnej, gdzie spędziliśmy kilka zwariowanych i niezapomnianych godzin. Poznaliśmy nowych kolegów i koleżanki, graliśmy w zabawy i gry integracyjne. W trakcie spotkania znalazł się czas na zajęcia związane z literaturą.

Czas upływał nam bardzo szybko, a o tym, jak świetnie się bawiliśmy, najlepiej świadczą zdjęcia i opinie uczestników.

Było bardzo sympatycznie. Poznałam dużo pozytywnych osób z pierwszych klas. Bardzo się cieszę, że tu przyszłam”.

Gabriela

Panowała miła i niezapomniana atmosfera. Nie mogę się doczekać kolejnego spotkania w tak świetnym gronie

Ola

To spotkanie to była istna petarda