VII Szkolny Konkurs Informatyczny

W czwartek 28 maja po raz siódmy odbył się Szkolny Konkurs Informatyczny o tytuł Mistrza Informatyki 2015.

Turniej składał się z czterech etapów: trzech drużynowych i jednego indywidualnego. Uczniowie dobierali się w grupy 4 – osobowe, by zmierzyć się z zadaniami z zakresu technologii informatycznej.

Do konkursu przystąpiło 62 uczniów, tworząc 15 zespołów. Do finału przeszły 2 drużyny, czyli 8 najlepszych uczniów. Mistrzem Informatyki został Szymon Onichimiuk, któremu Bank Polskiej Spółdzielczości S.A. Oddział w Wasilkowie ufundował nagrodę główną. Wicemistrzami zostali ex aequo Magdalena Radziszewska, Mateusz Bańkowski i Matusz Oszmian.

Wszystkich uczestników konkursu Rada Rodziców poczęstowała kanapkami.

Gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy uczestnikom i zapraszamy za rok.